Yhteystiedot

Suomen Seniorihoivan toimipisteet sijaitsevat Helsingin keskustassa Mannerheimintiellä ja Espoon Tapiolan keskustornissa hyvien liikenneyhteyksien päässä.

Tällä hetkellä toimimme Espoossa, Helsingissä, Kauniaisissa, Keravalla, Kirkkonummella, Lohjalla, Siuntiossa ja Vantaalla. Lisäksi olemme käynnistämässä toimintaamme Tampereella.

Palvelumme on saatavilla vuoden jokaisena päivänä 24 tuntia vuorokaudessa.

Suomen Seniorihoiva Helsinki:

Suomen Seniorihoiva Helsinki Mannerheimintie

Suomen Seniorihoiva Oy
Mannerheimintie 12 B
00100 Helsinki
010 324 9000
info@suomenseniorihoiva.fi
Laskutustiedot
Facebook
Intagram
Twitter
LinkedIn

Risto, 81v.

"Palvelu on todella monipuolista ja joustavaa, työntekijät käyttäytyvät oma-aloitteisesti ja hyvin."

Suomen Seniorihoiva Espoo:

Suomen Seniorihoiva Espoo

Suomen Seniorihoiva Oy
Tapiolan keskustorni
Tapiontori 1, 4. krs
02100 Espoo
010 324 9000
info@suomenseniorihoiva.fi
Laskutustiedot
Facebook
Intagram
Twitter
LinkedIn

Barbro, 81v.

"Erittäin osaava henkilökunta ja palvelua saa omalla äidinkielellä."

Suomen Seniorihoiva Tampere:

Technopolis Suomen Seniorihoiva Tampere

Suomen Seniorihoiva Oy
Kalevantie 2
33100 Tampere
010 324 9000
info@suomenseniorihoiva.fi
Laskutustiedot
Facebook
Intagram
Twitter
LinkedIn

Aino, 90v.

"Ihanaa, kun on sama hoitaja, joka jaksaa piristää."

Ota meihin yhteyttä

Täytä sivun alaosassa oleva yhteydenottolomake, niin olemme sinuun yhteydessä toivomanasi ajankohtana.

Voit myös olla suoraan yhteydessä asiakaspalveluumme tai alla oleviin yhteyshenkilöihin puhelimitse tai sähköpostitse.

 

Asiakaspalvelu:
010 324 9000
info@suomenseniorihoiva.fi

 

Suomen Seniorihoiva My Sundelin Finlands Seniorvård
My Sundelin
Palvelupäällikkö
050 326 5571
my.sundelin@suomenseniorihoiva.fi

Jaana Kinnunen Suomen Seniorihoiva
Jaana Kinnunen
Asiakasvastaava
050 595 9250
jaana.kinnunen@suomenseniorihoiva.fi

 

Suomen Seniorihoiva Suvituuli Kuivalainen
Suvituuli Kuivalainen
Palvelukoordinaattori
050 349 4233
suvituuli@suomenseniorihoiva.fi

Suomen-Seniorihoiva-Titta-Olander-Järvinen
Titta Olander-Järvinen
Palvelukoordinaattori
050 304 2555
titta@suomenseniorihoiva.fi

 

Suomen Seniorihoiva Anni Siintola
Anni Siintola
Rekrytointikoordinaattori
050 546 5454
anni@suomenseniorihoiva.fi

Suomen Seniorihoiva Milja Hänninen
Milja Hänninen
Palvelukoordinaattori
050 533 5700
milja@suomenseniorihoiva.fi

 

Suomen Seniorihoiva Mika Suominen
Mika Suominen
Toimitusjohtaja
050 549 9707
mika.suominen@suomenseniorihoiva.fi

Rita Jussila - Suomen Seniorihoiva
Rita Jussila
Viestintä- ja henkilöstöpäällikkö
050 304 2272
rita.jussila@suomenseniorihoiva.fi

Ota meihin yhteyttä

Täytä oheinen lomake tai soita suoraan asiakaspalveluumme, niin autamme sinua.

Soita 010 324 9000